З днем народження, любі Генезівці!

9 листопада вже двадцять шість років «Генеза» святкує свій День народження.
Мабуть, не випадково так сталося, що день народження «Генези» збігся з Днем української писемності та мови. «Генеза» започаткувала святкування дня народження саме 9 листопада 1992 року, а День української писемності та мови було засновано 9 листопада 1997. А ще саме в цей день за православним календарем — день вшанування пам’яті преподобного Нестора Літописця, першого історика Київської Русі, мислителя, ученого, який є основоположником давньоруської історіографії. До речі, слово «генеза» перекладається з грецької як процес утворення, виникнення, походження. 
Якщо хочеш побудувати успішну сім’ю чи компанію — потрібні традиції. Тому кожного року в листопаді ми збираємося і радіємо, що всі разом.
Враховуючи, що ми є шанувальниками української історії, архітектури та культури, прийняли спільне рішення поїхати до Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця» в Батурині. Ми відвідали палацово-парковий ансамбль Кирила Розумовського; музей археології Батурина; будинок генерального судді Василя Кочубея; архітектурно-меморіальний комплекс «Цитадель Батуринської фортеці» та Воскресенську церкву-усипальницю гетьмана Розумовського. Ступаючи стежками, якими колись ходили гетьмани України, кожен із нас відкрив для себе багатогранну Гетьманську столицю, знайшов особисті незабутні враження.

Наші світлини з Батурина

baturin_1.JPG

baturin_2.JPG

baturin_3.JPG

baturin_4.JPG

baturin_5.JPG

baturin_6.JPG

baturin_8.JPG

baturin_9.JPG

baturin_11.JPG

Vasily_Yuriy.jpg

baturin_10.JPG

baturin_14.JPG

baturin_12.JPG

Усім успіху, процвітання, зберегти набутий неоціненний досвід. Браво, так тримати!