Заклад дошкільної освіти

Дорогі друзі!

Редакція дошкільної освіти радо вітає Вас на своїй сторінці. Серії видань для дошкільної освіти з’явилися в асортименті видавництва у 2013 році, і, завдячуючи майстерності авторів та професіоналізму видавців, здобули популярність серед педагогів-дошкільників, батьків, студентів і, звичайно, у найвибагливіших користувачів — малечі-дошколяриків. Працюючи над виданнями, ми прагнемо зробити їх максимально змістовними, корисними, практичними, зручними в роботі, надати сучасного художньо-естетичного вигляду, задовольнити побажання вихователів і вподобання дітей та батьків.

Звертаємо вашу увагу на широку видову палітру наших видань: це навчальні та навчально-методичні посібники, зошити, роздавальний дидактичний матеріал, великоформатні демонстраційні картини. Для зручності користування видання згруповані в навчально-методичні комплекти та серії.

Усі навчальні видання мають грифи Міністерства освіти і науки України, їх включено до «Переліку навчальної літератури, яку рекомендовано для використання в закладах дошкільної освіти» МОН України:

посилання 1

посилання 2

Зміст видань відповідає Базовому компоненту дошкільної освіти та чинним програмам, а редакційно-поліграфічне виконання – санітарно-гігієнічним нормам.

Авторами наших видань є розробники Базового компонента дошкільної освіти, відомі науковці та практики в галузі дошкільної освіти: кандидати та доктори наук, методисти, вихователі, у доробку яких значна кількість посібників для ЗДО, книжок для малят та їхніх батьків.

Чекаємо на Ваші відгуки та пропозиції щодо співпраці: korob@geneza.ua.

Завідувачка редакції дошкільної освіти

Антоніна Короб