21 вересня — вебінар "6 клас НУШ. Пізнаємо природу"

18.09.2023

21 вересня — вебінар "6 клас НУШ. Пізнаємо природу"

Запрошуємо вчителів на вебінар, присвячений вивченню курсу Пізнаємо природу в 6 класі НУШ 

🔘 Тема: "НУШ 6 клас. Інноваційні інструменти та освітні технології сучасного вчителя курсу Пізнаємо природу"

🔘 Дата/час: 21.09.2023 / 16:00 - 17:30

🔘 Платформа проведення вебінару: сторінка видавництва "Генеза" у Facebook. Вебінар пройде в прямому етері на цій сторінці (посилання на пошти не відправляємо, щоб потрапити на вебінар - заходьте на сторінку о 16:00 та оновіть її)


Спікери:

✅ Гільберг Тетяна Георгіївна

авторка модельної навчальної програми НУШ курсу «Пізнаємо природу» та «Географія», авторка підручника з інтегрованого курсу «Пізнаємо природу» для 5 класу, кандидатка географічних наук, завідувачка кафедри теорії і методик природничо-математичних дисциплін і технологій Хмельницького обласного інституту післядипломної освіти, авторка підручників і посібників для початкової, середньої та старшої школи.

✅ Балан Павло Георгійович

доцент, к.б.н., доцент кафедри екології та зоології ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка

✅ Кулініч Ольга Миколаївна

вчителька біології вищої категорії, вчителька-методистка ліцею № 1 м. Хмільника Вінницької області

✅ Стократний Сергій Анатолійович

викладач фізики Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, вчитель фізики, астрономії та інорматики, викладач-методист, автор посібників і підручників з інтегрованого курсу «Пізнаємо природу».


Програма вебінару

Реєстрація для отримання сертифіката за участь у вебінарі за посиланням >>>

Ви можете подивитися вебінар в прямому етері або в записі (на сторінці у Фейсбук, на Youtube-каналі чи на сайті geneza.ua) до 30 вересня 2023 та отримати сертифікат з 9 жовтня 2023 р. за посиланням >>>