Нормативна база

3-Й КЛАС НУШ

Лист про надання грифа начальному посібнику "Русский язык. Тетрадь по развитию речи. Диагностические работы. 3 класс" (авт.Самонова О.І.)

Лист про надання грифа начальному посібнику "Альбом. "Я досліджую світ. Технологічна освітня галузь" для 3 класу" (авт.Бровченко А.В.)

Лист про надання грифа навчальному посібнику Літературне читання, 4 кл. Книга з літературного читання «Перлинка» - Науменко В. О.

4-Й КЛАС НУШ

Лист про надання грифа навчальному посібнику "Я досліджую світ. Робочий зошит. 4 клас (у 2-х чатинах)" до підручника Т. Гільберг

Лист про надання грифа навчальному посібнику "Я досліджую світ. Технологічна освітня галузь. Альбом для 4 класу" до підручника Т. Гільберг

Лист про надання грифа навчальному посібнику "Я досліджую світ. Діагностичні тест-картки. 4 клас до підручника Т. Гільберг

Лист про надання грифа навчальному посібнику "Інформатика. Робочий зошит 4 клас" до підручника Т. Гільберг

Лист про надання грифа навчальному посібнику "Я досліджую світ. Технологічна освітня галузь. Альбом для 4 класу" авт. Бровченко А.В.

Лист про надання грифа навчальному посібнику "Зошит з математики для 4-го класу (авт. Лишенко Г.П.)"

Лист про надання грифа навчальному посібнику "Перлинка". Книга з літератруного читання для 4-го класу (авт. В. Науменко, М. Науменко)

5-Й КЛАС НУШ

Лист про надання грифа навчальному посібнику "Вступ до історії України та громадянської освіти" робочий зошит для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Власов Віталій, Данилевська Оксана)

6-Й КЛАС НУШ

Лист про надання грифа навчальному посібнику "Історія України. Всесвітня історія" (ч.1) (авт. Власов В.С., Бандровський О.Г., Данилевська О.М.)

5-Й КЛАС

Лист про надання грифа начальному посібнику "Вступ до історії" робочий зошит для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Власов В.С., Данилевська О.М.)

 

7-Й КЛАС

Лист про надання грифа підручнику "Основи здоров'я" підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Бойченко та ін.)

Лист про надання грифа підручнику "Фізика" підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти (авт.Сиротюк В.Д., Мирошніченко Ю.Б.)

 

8-Й КЛАС

Лист про надання грифа навчальному посібнику "Інформатика. Робочий зошит. 8 клас" (авт. Ривкінд Й.Я.)