Нормативна база

Лист про надання грифа начальним посібникам.  "Дизайн і технології (інтегрований курс) 1кл., 2кл. 3кл., 4кл.  "Трударик". Технологічна освітня галузь" . Альбом - Смалюх Марія
 

3-Й КЛАС НУШ

Лист про надання грифа начальному посібнику "Русский язык. Тетрадь по развитию речи. Диагностические работы. 3 класс" (авт.Самонова О.І.)

Лист про надання грифа начальному посібнику "Альбом. "Я досліджую світ. Технологічна освітня галузь" для 3 класу" (авт.Бровченко А.В.)

Лист про надання грифа навчальному посібнику Літературне читання, 4 кл. Книга з літературного читання «Перлинка» - Науменко В. О.

4-Й КЛАС НУШ

Лист про надання грифа навчальному посібнику "Я досліджую світ. Робочий зошит. 4 клас (у 2-х чатинах)" до підручника Т. Гільберг

Лист про надання грифа навчальному посібнику "Я досліджую світ. Технологічна освітня галузь. Альбом для 4 класу" до підручника Т. Гільберг

Лист про надання грифа навчальному посібнику "Я досліджую світ. Діагностичні тест-картки. 4 клас до підручника Т. Гільберг

Лист про надання грифа навчальному посібнику "Інформатика. Робочий зошит 4 клас" до підручника Т. Гільберг

Лист про надання грифа навчальному посібнику "Я досліджую світ. Технологічна освітня галузь. Альбом для 4 класу" авт. Бровченко А.В.

Лист про надання грифа навчальному посібнику "Зошит з математики для 4-го класу (авт. Лишенко Г.П.)"

Лист про надання грифа навчальному посібнику "Перлинка". Книга з літератруного читання для 4-го класу (авт. В. Науменко, М. Науменко)

5-Й КЛАС НУШ

Лист про надання грифа навчальному посібнику "Вступ до історії України та громадянської освіти" робочий зошит для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Власов Віталій, Данилевська Оксана)

6-Й КЛАС НУШ

Лист про надання грифа навчальному посібнику "Історія України. Всесвітня історія" (ч.1) (авт. Власов В.С., Бандровський О.Г., Данилевська О.М.)

Лист про надання грифа навчальному посібнику “Історія України. Всесвітня історія. Зошит для поточного та тематичного оцінювання” для 6 класу закладів загальної середньої освіти (ав. Власов Віталій, Данилевська Оксана)

5-Й КЛАС

Лист про надання грифа начальному посібнику "Вступ до історії" робочий зошит для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Власов В.С., Данилевська О.М.)

 

7-Й КЛАС

Лист про надання грифа підручнику "Основи здоров'я" підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Бойченко та ін.)

Лист про надання грифа підручнику "Фізика" підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти (авт.Сиротюк В.Д., Мирошніченко Ю.Б.)

 

8-Й КЛАС

Лист про надання грифа навчальному посібнику "Інформатика. Робочий зошит. 8 клас" (авт. Ривкінд Й.Я.)