2 березня - вебінар для вчителів всесвітньої історії

15.02.2021

2 березня - вебінар для вчителів всесвітньої історії

Запрошуємо на вебінар з організаціїї проєктної діяльності на уроках всесвітньої історії. Вебінар відбудеться з 16:00 до 17:30 години. Реєструйтеся!

Тема:
“Організація проєктної діяльності на уроках всесвітньої історії під час дистанційного навчання”
Дата: 2 березня
Час: 16:00-17:30

Головний спікер:
- Ладиченко Тетяна
автор підручників видавництва “Генеза”, кандидат історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України, завідувачка кафедри методики навчання суспільних дисциплін і гендерної освіти Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, авторка близько 300 наукових, науково-методичних на навчально-методичних публікацій.

- Бессараб Нонна Сергіївна
вчитель історії та правознавства спеціалізованої школи №80 Печерського району м. Києва, вчитель-методист, вчитель вищої категорії.

- Гаврилюк Жанна Миколаївна
учителька історії гімназії «Діалог» м. Києва, учитель-методист, співавторка навчальних програм з історії, кандидат педагогічних наук, тренерка міжнародної методлабораторії «Verba Magistri».

- Глотова Єлизавета Антонівна
учитель історії Скандинавської гімназії м. Києва, учитель-методист.

Реєстрація на вебінар: http://genezazno.com/webinar_02032021

Посилання на Youtube, де буде відбуватися вебінар: https://youtu.be/ZQq_Mru_SMk

Сертифікати
отримають учасники заходу, які виконають тестові завдання спікерів. Посилання на ці завдання буде надано під час проведення вебінару!

Для вашої зручності ми даємо можливість переглянути вебінар та пройти тестове завдання протягом 6-ти днів в будь-який зручний для вас час.

Також ви можете поділитися з колегами можливістю пройти навчання та отримати сертифікат. Для цього їм необхідно протягом 6-ти днів після вебінару (до 9 березня):
- пройти реєстрацію на вебінар
- подивитися вебінар
- пройти тестове завдання

Диск, де буде завантажено сертифікати 9 березня після 16:00 (тільки ті учасники, хто пройде тестування): https://cutt.ly/HkNSwhC